Podziękowania dla uczestników i partnerów CHBF 2017!

W dniach 6-7 października 2017 r. odbyło się w Lublinie wielkie święto bluesa, czyli Chatka Blues Festival. Była to już 8. edycja wydarzenia, w tym roku wyjątkowo organizowana w ramach obchodów 700 lecia Miasta Lublin. Na kultowej scenie w ACK UMCS „Chatka Żaka” wystąpili artyści bluesowi, cenieni zarówno w Polsce, jak i najbardziej odległych zakątkach świata. Na festiwalu zaprezentowane zostały przeróżne odcienie bluesa, dzięki czemu każdy fan muzyki bluesowej znalazł coś dla siebie, a dwa magiczne dni ostatniego weekendu na długo pozostaną miłym wspomnieniem dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Chatka Blues Festival 2017 już po raz ósmy odbył się dzięki ogromnemu wsparciu podmiotów, które dołożyły swoją cegiełkę do tego, by święto bluesa w Lublinie było jeszcze bardziej wyjątkowe. Dlatego przyszedł czas na podziękowania, a w tym roku naprawdę mamy za co dziękować!

fot. Mateusz Adamski

Na początku gorące podziękowania kierujemy do  wszystkich zespołów:  Green GrassMaciej LipinaDemian BandCzarny PiesJan Gałach Band oraz MonkeyJunk, które swoimi niesamowitymi koncertami dostarczyły nam wielu niezapomnianych doznań muzycznych!

Szczególnie ciepłe słowa podziękowania należą się Władzom Miasta Lublin oraz Władzom Województwa Lubelskiego za wsparcie finansowe Festiwalu oraz Władzom Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie za pomoc organizacyjną i finansową, którą otrzymujemy już od ośmiu lat!

Nie możemy zapomnieć o naszym głównym partnerze – Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Dyrektor i całej ekipy Chatki Żaka.

Dziękujemy wszystkim sponsorom: Drukarni Wielkoformatowej EcovendoDrukarnii MultipressAgencji Reklamowej PostersFirmie Pogotowie CateringoweSklepowi Muzycznemu QuenaFirmie Studio Lando oraz Pubowi Rock Bar. Dzięki Wam, ten festiwal z roku na rok stoi na coraz wyższym poziomie, przynosząc wiele radości fanom bluesa i dobrej muzyki.

Dziękujemy za ogrom wykonanej pracy wszystkim tym, dzięki którym Festiwal stał na wysokim poziomie: pracownikom Fundacji Absolwentów UMCS, naszemu grafikowi – Markowi Krzykale, akustykom i całej ekipie technicznej, pracownikom biura festiwalu, konferansjerom, fotografom i wolontariuszom! To dzięki waszej ciężkiej pracy możemy śmiało powiedzieć, że tegoroczny festiwal był jak do tej pory najlepszy, stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, artystycznym i promocyjnym.

Za pomoc w promocji festiwalu dziękujemy patronom medialnym, mediom i dziennikarzom, którzy zrobili bardzo dużo, by o Chatka Blues Festival było głośno nie tylko w Lublinie, ale i najdalszych zakątkach Polski.

Oczywiście nie moglibyśmy też zapomnieć o naszej wspaniałej bluesowej publiczności, która co roku się powiększa – to niezmiernie cieszy! Dziękujemy za to, że po raz kolejny byliście z nami. Dziękujemy za Wasz liczny udział, za wspaniałą atmosferę  i za to, że tak pięknie promujecie festiwal wśród swoich znajomych, co było widać w Internecie.

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich na kolejną edycję naszego Festiwalu. Do zobaczenia w 2018 r. podczas IX edycji!

LISTA INSTYTUCJI, FIRM I MEDIÓW WSPIERAJĄCYCH 8. EDYCJĘ CHBF