Podziękowania dla uczestników i partnerów CHBF 2016!

W dniach 7-8 października w Lublinie miało miejsce wielkie, święto muzyki bluesowej czyli Chatka Blues Festival. Do naszego pięknego miasta przyjechali wspaniali artyści, którzy wspólnie ze publicznością sprawili, że jeszcze długo będziemy wspominać te dwa magiczne wieczory. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Najpierw chcielibyśmy jednak rozpocząć od podziękowań dla wszystkich tych, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego, że siódma edycja festiwalu była wyjątkowa pod każdym względem i najlepsza w swojej historii!

 

Na początku chcemy podziękować Wam – wspaniałej publiczności, fanom bluesa i dobrej muzyki – za to, że po raz kolejny byliście z nami. Dziękujemy za Wasz liczny udział, za wspaniałą atmosferę  i za to, że tak pięknie promujecie festiwal wśród swoich znajomych, co było widać w Internecie.

14581463_1299360193416487_7072019841300539253_n

fot. Piotr Jaruga

Gorące podziękowania kierujemy do  wszystkich zespołów, które swoimi niesamowitymi koncertami dostarczyły nam tylu wyjątkowych doznań muzycznych! Co tu dużo pisać: byliście re-we-la-cyj-ni!

Szczególnie ciepłe słowa podziękowania należą się Władzom Miasta Lublin za wsparcie finansowe Festiwalu oraz Władzom Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie za pomoc organizacyjną i finansową, którą otrzymujemy już od siedmiu lat!

Nie możemy zapomnieć o naszym głównym partnerze – Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”. Podziękowania składamy na ręce Pani Dyrektor i całej ekipy Chatki Żaka.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom. Dzięki Wam, ten festiwal z roku na rok stoi na coraz wyższym poziomie i za każdym razem przynosi wiele radości fanom bluesa.

Dziękujemy za ogrom wykonanej pracy wszystkim tym, dzięki którym Festiwal stał na wysokim poziomie: pracownikom Fundacji Absolwentów UMCS, naszemu grafikowi – Markowi Krzykale, akustykom i całej ekipie technicznej, pracownikom biura festiwalu, konferansjerowi, fotografom, wolontariuszom! To dzięki waszej ciężkiej pracy możemy śmiało powiedzieć, że tegoroczny festiwal był wyjątkowy i stał na wysokim poziomie organizacyjnym, artystycznym i promocyjnym.

Za pomoc w promocji festiwalu dziękujemy patronom medialnym, wszystkim mediom i dziennikarzom, którzy dołożyli starań by o wydarzeniu było głośno nie tylko w Lublinie, ale i najdalszych zakątkach Polski.

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich na kolejną edycję naszego Festiwalu. Do zabaczenia w 2017 r. podczas VIII edycji!

LISTA INSTYTUCJI, FIRM I MEDIÓW WSPIERAJĄCYCH 7. EDYCJĘ CHBF