Podziękowania dla uczestników i partnerów CHBF 2018!

To był niesamowity weekend!

W dniach 19-20 października 2018r. na lubelskiej scenie gościliśmy artystów z Polski i z zagranicy, którzy udowodnili, że blues to muzyka niejednoznaczna. Wachlarz emocji płynących ze sceny był szeroki, a brzmienie bardzo różnorodne. 9.edycja Chatka Blues Festival była wyjątkowa – tym razem pierwszy dzień odbył się w ACK UMCS „Chatka Żaka”, natomiast drugiego dnia gościliśmy w Centrum Kultury w Lublinie.

Festiwal zorganizowaliśmy przy wsparciu osób, które pomagały nam do samego końca!

Na wstępie pragniemy podziękować artystom, którzy wystąpili podczas tegorocznej edycji festiwalu: Bluesmaszyna, Adam Bartoś, Jorgos Skolias i przyjaciele, East Earth Band, Makar&Children of the Corn oraz Juwana Jenkins & Charlie Slavik! Jesteśmy wdzięczni przede wszystkim za to, że każdy przygotował dla widzów coś zupełnie innego. Występy były przemyślane, ale nie brakowało improwizacji, a wiemy, że na to mogą pozwolić sobie tylko doświadczeni wykonawcy.

Szczególne podziękowania kierujemy do Prezydenta Miasta Lublin – Krzysztofa Żuka, Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego oraz JM Rektora Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie – prof. dr hab. Stanisława Michałowskiego za objęcie Honorowym Patronatem naszego wydarzenia i wsparcie w organizacji festiwalu.

Dziękujemy za współpracę naszym partnerom – Akademickiemu Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” oraz Centrum Kultury w Lublinie! Cieszymy się, że mogliśmy gościć na scenach, które lubelska publiczność ceni i często odwiedza.

Nie możemy również zapomnieć o naszych sponsorach: Drukarnia Multipress, Agencji Reklamowej Vision4you , Firmie Pogotowie Cateringowe, Agencji Reklamowej Posters, Firmie Studio Lando oraz Pubowi Rock Bar. To dzięki waszej pomocy Chatka Blues Festival z każdym rokiem prezentuje coraz wyższy poziom w obszarze reklamy i promocji.

Dziękujemy za wkład pracy przy tegorocznej edycji festiwalu: pracownikom Fundacji Absolwentów UMCS, naszemu grafikowi – Markowi Krzykale, akustykom i całej ekipie technicznej, pracownikom biura festiwalu, konferansjerom i fotografom.

Promocja festiwalu nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych patronów medialnych. Dziękujemy za zaangażowanie z jakim pracowaliście z nami, aby o Chatka Blues Festival 2018 usłyszało jak najwięcej osób! Efekt? Pełne sale przez dwa dni!

Szczerze dziękujemy publiczności, która stworzyła niesamowitą atmosferę. Ta edycja na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy, że na festiwal zabraliście ze sobą bliskie osoby, które mogły poczuć magię bluesa.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić wszystkich za rok na 10. edycję Chatka Blues Festival!

Do zobaczenia!

 

LISTA INSTYTUCJI, FIRM I MEDIÓW WSPIERAJĄCYCH 9. EDYCJĘ CHBF