Demian Band

Demian Band to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół znany jest nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA.

 

Podczas swojej kariery Demian Dominguez koncertował w Ameryce Południowej, Europie, USA i dzielił scenę z takimi artystami jak Jimmie Vaughan, Roy Rogers, Los Lobos, Eric Sardinas, Paul Shortino, Javier Vargas, Raimundo Amador i wielu innych.

Zespół charakteryzuje potężne brzmienie jak na trzyosobowy skład. Demian Dominguez doczekał się nawet sygnowanego swoim imieniem wzmacniacza produkowanego przez „Matamp British Amplifiers” a nazwanego – „Matamp Demian”.

Pierwsza płyta zespołu “Devil By My Side” zebrała znakomite recenzje. W 2013 została wydana płyta „Live” oraz koncertowe dvd -“Demian Band The Movie”. W 2015 jego album „Goin’ Ahead” był promowany w całej Europie i USA. W tym roku zespół promuje swój najnowszy album „Come to get it”.

Skład zespołu: Demian Dominguez – gitara, śpiew (Argentyna), Edgar Garcia – bas (Hiszpania), Beto García – perkusja (Hiszpania).

 

 

Event List