Makar & Children of the Corn

Zespół grający muzykę rodem z filmów Quentina Tarantino. Specyficzny gatunek granej przez nich muzyki sprawia, że stale przybywa im fanów nie tylko z Polski

 

Makar & Children of the Corn – charakteryzuje się własnym, niepowtarzalnym stylem o nazwie tex/mex/vintage/massacre wprowadzając publikę w klimat lat 60. Ich muzyka jak sami mawiają to „dźwięki z pogranicza” w stylu vintage bazujące na bluesie i rock’n roll’u. Band skutecznie podbija Polską branżę muzyczną i jest zapraszany na największe festiwale, na których zdobywa liczne nagrody.

Kapela jest projektem Makara (Andrzeja Makarewicza) oraz dwóch młodych muzyków: Grzegorz Świerk (bas) oraz Ernest Dziedzic (perkusja). Zagrali na wielu festiwalach oraz reprezentowali Polskę na przeglądzie muzyki Bluesowej w Bratysławie w 2017r. Wygrali przegląd najlepiej zapowiadających się polskich zespołów Bluesowych na Olsztyńskich Nocach Bluesowych, grupa została wytypowana jako odkrycie roku w Blues Top 2016r. Zespół w 2016 roku miał za sobą ponad 110 koncertów. Sam Makar jest rozpoznawalną postacią polskiej sceny muzycznej. Grał w takich zespołach jak: Seven B, Bum Bum Brothers, Gienek Loska Band, Heavy Hores (Scotland), Makar Trio.

Event List